Rīgas "Dinamo" 2015. gada pēdējā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē pirmdien ar rezultātu 1:4 (0:2, 0:0, 1:2) savā laukumā piekāpās ar latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētajai Ņižņijnovgorodas "Torpedo", ko trenē Pēteris Skudra un Ģirts Ankipāns.

Lai arī spēles sākumā komandas demonstrēja līdzīgu, ātru un aktīvu spēli, pēc pirmās trešdaļas rezultāts jau bija 2:0 "Torpedo" labā.

Otrajā trešdaļā spēles temps samazinājās vien nedaudz, bet viesi prasmīgi "atbruņoja" rīdzinieku uzbrukumus, neļaujot pārspēt savu vārtsargu.

Trešās trešdaļas vidū rīdzinieki pārņēma iniciatīvu, izveidojot vairākus bīstamus uzbrukumus, un "Torpedo" galvenais treneris Pēteris Skudra pieprasīja 30 sekunžu pārtraukumu, lai nedaudz pārtrauktu mājinieku spiedienu. Teicami vārtos strādāja arī Iļja Proskurjakovs. Nepilnas četras minūtes pirms spēles pamatlaika beigām Maksims Osipovs pārspēja Jūakimu Eriksonu, panākot trīs vārtu pārsvaru, tomēr jau nākamajā uzbrukumā Gunārs Skvorcovs nodzēsa nulli uz rezultātu tablo.

Heikila nomainīja Eriksonu pret sesto laukuma spēlētāju, taču šoreiz šis lēmums neattaisnojās un viesiem izdevās raidīt ripu tukšajos "Dinamo" vārtos, panākot spēles gala rezultātu - 4:1.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā.

$duelID=227;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>