Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē pirmdien, 31. oktobrī, zaudējumu piedzīvoja Oskara Bārtuļa pārstavētais klubs Vladivostokas "Admiral", kas ar 2:3 piekāpās Ķīnas vienībai "Kuņluņ Red Stars".

Bārtulis laukumā bija 24:35 minūtes, bet ar rezultativitātes punktiem neizcēlās. Latviešu aizsargs laukumā bija brīžos, kad "Admiral" zaudēja divus vārtus un reizi guva vārtus, tādējādi viņa lietderības koeficients bija negatīvs "-1". Otrā perioda izskaņā Bārtulis saņēma noraidījumu par sitienu pretiniekam pa rokām, bet vēl viņa kontā viens bloķēts pretinieku metiens.

Spēlē, kurā viens no galvenajiem tiesnešiem bija Andris Ansons, uzvarētājiem vārtus guva Čeds Rau, Tuka Mentile un Damjēns Flerī. Tikmēr "Admiral" rindās precīzi bija Sergejs Iļjins un Džeimss Raits.