Neskatoties uz latviešu uzbrucēja Mārtiņa Karsuma gūtajiem vārtiem, Maskavas "Dinamo" pirmdien izbraukumā Ufā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē ar 2:3 (1:1, 0:1, 1:0, 0:1) piekāpās vietējai "Salavat Julajev" vienībai.

Latvijas izlases uzbrucējs atklāja šīs spēles rezultātu, mača sestajā minūtē pārspējot Benu Skrīvensu, bet jau pēc 30 sekundēm Envers Lisins rezultātu izlīdzināja.

Otrajā periodā Tēmu Hartikainens izvirzīja vadībā "Salavat Julajev", bet 25 sekundes pirms pamatlaika beigām "Dinamo" uzbrucējs Andrejs Aleksejevs pēc Karsuma piespēles rezultātu izlīdzināja un spēli pagarināja līdz papildlaikam. Tajā uzvaras vārtus guva mājinieki, Tēmu Hartikainenam gūstot otros vārtus šai mačā.

Kā ziņojām, Karsums "Dinamo" sastāvā atgriezās decembra sākumā pēc pusotru mēnesi ilgušas traumas ārstēšanas.