Pirmo uzvaru 2014.gada pasaules hokeja čempionātā svētdien izcīnīja Baltkrievijas izlase, kas savās mājās notiekošā turnīra otrajā spēlē ar 4:1 (0:1, 2:0, 2:0) pārspēja Kazahstānas valstsvienību.

Pirmā vadībā šajā mačā izvirzījās Kazahstānas izlase, kad piektajā minūtē Andrejs Gavriļins izdarīja rezultatīvu metienu. Līdz 23.minūtei rezultāts nemainījās, bet tad vairākumā Andrejs Stepanovs ar vārtu guvumu noslēdza ātru uzbrukumu, panākot 1:1.

Mača turpinājumā Baltkrievija guva vēl divus bezatbildes vārtus – 31.minūtē precīzs bija Nikolajs Stasenko, bet 42.minūtē – Sergejs Kosticins. Cīņas pēdējās minūtēs abas komandas pa reizei "norībināja" pretinieku vārtu pārliktni, bet pēdējās sekundēs Aleksejs Kaļužnijs, raidot ripu tukšos vārtos, panāca mača gala rezultātu.

$d_id=28; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2014star.inc' ?>