Francijas hokeja izlase sestdien turpināja sev veiksmīgo pasaules čempionātu, A grupas mačā ar rezultātu 5:4 (0:1, 3:1, 1:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzvarot Norvēģijas valstsvienību.

Norvēģijas izlase līdz mača 22.minūtei bija izvirzījusies vadībā ar rezultātu 2:0, precīzi metot Matsam Trigam un Mortenam Askam. Savukārt Francija teicami aizvadīja otrās trešdaļas beigas un 51 sekundes laikā izvirzījās vadībā. Divas reizes precīzi meta Antuāns Rosels, bet reizi - Jorijs Treijē.

Trešās trešdaļas sākumā Daniels Sorviks izlīdzināja rezultātu, bet pēc minūtes Pjērs Eduārs Belemārs panāca 4:3 Francijas labā. 46.minūtē Kens Andrē Olimbs atkal atjaunoja neizšķirtu rezultātu. Pamatlaikā vārti vairs netika gūti, kam sekoja pagarinājums. Ar papildus piecām minūtēm nepietika uzvarētāja noskaidrošanai, bet pēcspēles metienu sērijā Stefans da Kosta nodrošināja Francijai uzvaru.

$d_id=78; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2014star.inc' ?>