Šveices valstsvienība sestdien pasaules hokeja čempionātā Minskā pārliecinoši ar 6:2 pieveica Kazahstānu, kas tādējādi nākamgad atkal spēlēs pirmajā divīzijā.

Kazahstānas valstsvienība pēdējos gados "ceļo" no elites uz pirmo divīziju un atpakaļ, un šis gads nav izņēmums – pēc atgriešanās augstākajā divīzijā, kazahiem neizdevās noturēties elitē. Savukārt Šveice pēc šīs uzvaras saglabāja sev minimālas cerības uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Šveices komandas pārsvars spēles gaitā neradīja šaubas, un mača liktenis bija izšķirts praktiski jau pēc otrā perioda, kad šveicieši bija vadībā ar 4:0. Šveice panāca arī 6:0, un tikai mača izskaņā Kazahstāna guva divus vārtus. Šveices labā vārtus guva Dīns Kukans, Deniss Holenšteins, Janiks Vēbers, Andress Ambūls, Luka Konti un Ēriks Blūms. Kazahstānai vārtus guva Vadims Krasnoslobodcevs un Jevgeņijs Rimarevs.

$d_id=84; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2014/hockey2014star.inc' ?>