Pasaules hokeja čempionātā sestdien Prāgā A grupas spēlē Vācijas izlase izmantoja cīņas izskaņā iegūto vairākumu un ar 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) pieveica Francijas valstsvienību.

Abām komandām šī bija principiāla cīņa, jo abi ir līdzvērtīgi pretinieki un abi cer uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā.

Lai gan spēli daudz apņēmīgāk iesāka Francijas izlase, pirmos vārtus mačā guva Vācija. Izturējuši pretinieku pirmo uzbrukumu vilni, Vācija spēles 13. minūtē izveidoja labu uzbrukumu un pirmais pie atsistās ripas bija Mihaels Volfs, raidot ripu zem vārtu pārliktņa. Azartiskā cīņā komandas turpinājumā ilgu laiku nespēja gūt vārtus, līdz trešā perioda vidū pēc metiena no zilās līnijas Vācijas vārtu priekšā pirmais bija Damjēns Flerī, panākot neizšķirtu 1:1.

Francijas izlasi mačā iegāza disciplīna. Pamatlaika priekšpēdējā minūtē pozicionāli nepareizi nospēlēja Saša Treijē, nopelnot noraidījumu par pretinieka ķeksēšanu. Vācijas izlase ātri izmantoja šo vairākumu, skaisti saspēlējās un Patriks Reimers ar spēcīgu metienu atnesa Vācijai uzvaru.