Vācijas hokeja izlase, kas ir tuvu iekļūšanai ceturtdaļfinālā, pasaules čempionātā palikusi bez diviem uzbrucējiem Tobiasa Rīdera un Gerita Fauzera, kuriem turnīrš priekšlaicīgi beidzies trauma dēļ.

NHL kluba Arizonas "Coyotes" uzbrucējs Rīders labā ceļgala trauma guva jau ceturtdien, 12. maijā, spēlē pret Kanādu, kurā vācieši zaudēja ar 2:5. Tagad zināms, ka 23 gadus vecajam hokejistam nāksies izlaists vismaz 4-6 nedēļas, lai pilnībā atgūtos no traumas. Pasaules čempionātā Rīders četrās spēlēs izcēlās ar vieniem gūtiem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli.

Savukārt 26 gadus vecais Fauzers čempionātā vairs nespēlēs pleca traumas dēļ. Četrās spēlēs šajā pasaules čempionātā uzbrucējs pie rezultativitātes punktiem netika.

Vācijas hokeja izlase pēc svētdienas uzvaras pār ASV ar 3:2 ir ļoti tuvu, lai spēlētu ceturtdaļfinālā. Vācieši vietu ceturtdaļfinālā var nodrošināt jau pirmdien, ja Kanāda apspēlēs Franciju vai arī vācieši paši vakarā pievārēs Ungāriju.