Latvijas čempionāta 3x3 basketbolā Sieviešu grupā komanda "RTU" ar 14 pret 9 uzvarēja komandu "Vinnijs Pūks" un ieguva pirmo vietu, "Vinnijam Pūkam" paliekot godpilnajā otrajā vietā.

Trešo vietu ar 15 pret 10, uzvarot komandu "Zemenes", iegūst komanda "Reaļnās puķes".

Savukārt U16 grupā sīvā cīņā komanda "King Pong", ar 16 pret 13 pieveicot komandu "Grīziņš", iegūst pirmo vietu, "Grīziņu" atstājot otrajā vietā. Trešo un ceturto vietu U16 grupā attiecīgi ar rezultātu 20 pret 0 sadala komanda "Ķeizarmežs" un komanda "Kulaks un Co".

Finālspēlēs PRO grupā par pirmo un otro vietu, ka arī par tiesībām startēt pasaules čempionātā 3x3 basketbolā Atēnās, sacentīsies A grupas komanda "Jūrmala/Fēnikss", kas ar 16 pret 14 pieveica BK "Ventspils", un BK "Jelgava", kas ar 21 pret 19 uzvarēja BK "Valmiera".

Par trešo un ceturto vietu PRO grupā spēlēs BK "Ventspils" pret BK "Valmiera".

Portāls "Delfi" jau ziņoja, ka Latvijas čempionātā 3x3 basketbolā U18 grupā uzvarēja komanda "OWWGKTA", kas līdz ar uzvaru Latvijas čempionātā ieguva ceļazīmi uz pasaules U18 čempionātu 3x3 basketbolā Madridē.