Amerikas hokeja līgas (AHL) spēlē nedēļas nogalē kautiņā piedalījās Vilksbāras/ Skrentonas "Penguins" 22 gadus vecais latviešu uzbrucējs Raivis Ansons.

Otrā perioda izskaņā Ansons atbildēja uz Heršijas "Bears" aizsarga Dmitrija Osipova rupjību, paņemot latviešu hokejistu aiz kakla. Hokejisti laukumā apmainījās vairākiem sitieniem, bet pēdējo vārdu teica Osipovs, kurš nometa Latvijas hokejisti uz ledus.

Osipovs par rupjību un kautiņu saņēma 2+5 minūšu sodu, bet Ansonam tiesneši piesprieda piecu minūšu sodu.

Visā spēlē "Penguins" zaudēja ar 1:4, bet Ansons izcēlās ar vienu metienu pa vārtiem un negatīvu lietderības koeficientu "-1".

Šajā sezonā uzbrucējs laukumā devies 32 mačos, izcēlies ar diviem vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm, 25 soda minūtēm un pozitīvu lietderības koeficientu +1.