2014.gada Pasaules kausa finālturnīrā Brazīlijā svētdien 1/8 finālā iekļuva Beļģijas futbola izlase, kas vēl vienā mačā uzvaru guva cīņas izskaņā.

Savā otrajā spēlē H grupā beļģi ar 1:0 (0:0) pieveica Krieviju, kas tagad apgrūtinājusi sev iekļūšanu 1/8 finālā.

Pirmās kārtas spēlē pret Alžīriju beļģi ilgu laiku bija zaudētājos, bet otrā puslaika otrajā daļā 10 minūšu laikā guva divus vārtus un izrava uzvaru ar 2:1. Tagad Beļģija uzvaras vārtus guva vien 88.minūtē, kad pretuzbrukumu pēc Hazārda piespēles ar precīzu sitienu noslēdza Divoks Oridži, kurš pirms brīža bija iznācis uz maiņu.

$d_id=58; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/FIFAWorldCup2014/fifa2014star.inc' ?>