2014.gada Pasaules kausa izcīņas finālturnīra G grupas pēdējā otrās kārtas spēlē Alžīrijas futbolisti ar rezultātu 4:2 (3:0) rezultatīvā cīņā pārspēja Dienvidkorejas valstsvienību.

Alžīrijas izlase mača 26.minūtē izvirzījās vadībā, kad precīzi pēc tālas piespēles sita Islams Slimani, kurš izlauzās starp diviem pretinieku komandas aizsargiem. 58 sekundes vēlāk Alžīrija dubultoja rezultāta pārsvaru, kad Rafiks Hallišē ar galvu pēc stūra sitienu raidīja bumbu vārtos. Puslaika pēdējās minūtēs alžīrieši panāca arī trīs vārtu pārsvaru, savu iespēju izmantojot Abdelmumenem Džabū.

Otrajā puslaikā Dienvidkoreja laukumā darbojās krietni aktīvāk, un Honmiņs Sons pēc veiksmīgām individuālām darbībām guva pirmos vārtus savai komandai. Turpinājumā Alžīrija guva ceturtos vārtus, precīzi sitot Jasinam Brahimam, tomēr korejieši nenolaida rokas un joprojām mēģināja atspēlēties. Džačeļs Kū panāca rezultātu 2:4, taču mača atlikušajā laikā Dienvidkoreja savas iespējas neizmantoja.

Detalizētāku mača aprakstu var aplūkot portāla "Delfi" piedāvātajā teksta tiešraidē.

$d_id=60; include '/www/htdocs/sport/includes/projects/FIFAWorldCup2014/fifa2014star.inc' ?>