"Jānim pēdējos mačos bijusi liela slodze, tāpēc atpūta noderēs. Vairāk spēles laika tiks citiem spēlētājiem. Arī Marekam Jurevičam un Marekam Mejerim, kuri nepiedalījās pirmdienas mačā," stāsta izlases treneris Ainārs Bagatskis.

Spēlei tiks pieteikti 13 basketbolisti.

Pirmajā mačā Rīgā Latvijas komanda zaudēja, jo nespēja neitralizēt gruzīnu centra spēlētāju Zazu Pačuliju (42 punkti). Otrajā spēlē komanda centīsies neatkārtot iepriekš pieļautās kļūdas. "Pirmajām mačam īpaša taktiskā plāna Pačulijas neitralizēšanai nebija un viņš izmantoja savu pieredzi, apspēlēdams savus sedzējus," norāda Bagatskis. "Ar mūsu emocijām vien nepietika, turklāt viņam vēl arī ļoti veicās. Protams, tagad gatavojamies mazliet citādāk. Ierakstā paskatījāmies, kā ar viņu var un kā nevar spēlēt."

Vēl treneris vērš uzmanību uz to, ka pirmajā mačā bijis pārāk daudz sasteigtu metienu. "Pirmajā puslaikā vien saskaitīju sešus sasteigtus uzbrukumus un septiņus liekus tālmetienus. Ja būtu nospēlējuši pacietīgāk, pārsvars būtu bijis vēl lielāks. Mācāmies, bet ātri tas nenotiek."