Uzvaru pasaules čempionāta A grupas spēlē svētdien izcīnīja Šveices hokeja izlase, kas ar rezultātu 3:2 (2:1, 0:1, 1:0) uzvarēja Baltkrievijas valstsvienību.

Septītajā minūtē spēles pirmos vārtus guva Simons Mozers, bet četras minūtes vēlāk Aleksejs Ugarovs rezultātu izlīdzināja. Rezultāts 1:1 nesaglabājās uz ilgu laiku un pēc minūtes Šveice atguva vadību, vārtus gūstot Mozeram, tomēr otrā perioda sākumā Konstantīns Kolcovs vēl reiz panāca neizšķirtu. Uzvaras vārtus Šveices labā guva Kevins Romī, kurš precīzi meta 48.minūtē.

Mača pēdējās minūtēs Baltkrievu hokejists Mihails Grabovskis neizmantoja “bullīti”, un arī vārtsarga nomaiņa pret sesto laukuma spēlētāju nepalīdzēja rezultātu izlīdzināt.

A grupā spēles aizvada arī ASV, Kanādas, Francijas, Somijas, Slovākijas un Kazahstānas izlases.

Portāls "Delfi" arī šogad līdzjutējiem piedāvā izvēlēties savu spēles zvaigzni. Pēc katras pasaules čempionāta spēles nobalso par savu mača favorītu!!!

$t1='sveice'; $t2='baltkrievija'; include("/www/htdocs/sport/includes/projects/hockey2012/delfistar/bestplayer5.inc");?>