Latvijas jaunā burātāja olimpiskajā "Laser Radial" klasē Anna Aile no Priedaines jahtkluba piektdien atkrita uz 85.vietu pēc pasaules čempionāta ceturtās dienas.

Aile, kas pēc trim kvalifikācijas dienām sacensības turpina Sudraba flotē, finālsacensību pirmajos divos braucienos ieņēma attiecīgi 22. un 38.vietu.

Kopvērtējumā Aile tagad tikusi pie 237 punktiem, kas viņai dod 85.vietu kopējā ieskaitē un 18.pozīciju Sudraba flotē.

Kā ziņots, pēc pirmās sacensību dienas Aile atradās 55.vietā, otrajā ieņēma 66.pozīciju, bet pēc trešās viņa atradās 78.vietā un neiekļuva to 69 sportistu vidū, kas sacīkstes turpina Zelta flotē.

Savukārt līdere pašlaik ar 19 punktiem ir Ķīnas sportiste Sju Lidzja.

Sacensībās, kuras ilgs līdz svētdienai, kopā piedalās 133 sportistes.

Deviņas labākās sportistes no valstīm, kas vēl nav kvalificējušās šajā disciplīnā, iegūs iespēju piedalīties Londonas olimpiskajās spēlēs. Zelta flotē iekļuvušas sešas no olimpiskajām pretendentēm, kuras līdz ar to kļuvušas nesasniedzamas, bet Aile turpina pretendēt uz kādu no trim atlikušajām ceļazīmēm.

Iepriekšējā pasaules čempionātā, kas notika pagājušā gada decembrī, Aile ieņēma 75.vietu. Toreiz tika sadalītas 29 olimpiskās ceļazīmes.