Eiropas čempioni Spānijas basketbolisti svētdien ar uzvaru pabeidza otro posmu un nodrošināja sev pirmo vietu E grupas noslēguma kopvērtējumā.

"Eurobasket 2011" E grupas pēdējās kārtas spēlē abu līderu duelī Spānijas basketbolisti trešajā ceturtdaļā "iznīcināja" Franciju un uzvarēja ar 96:69 (21:22, 18:16, 29:10, 28:21).

Pēc pirmā puslaika spāņi bija vadībā vien ar 39:38, taču nākamajās astoņās minūtēs francūžiem ļāva gūt tikai četrus punktus, panākot izšķirošo pārsvaru – 66:42. Spāņiem Huans Karloss Navarro guva 16 punktus, bet Rudijs Fernandess – 15 punktus. Francija maču aizvadīja bez sava līdera Tonijs Pārkera, Joakima Noā un Mikaela Želabela, bet rezultatīvākais francūžiem ar 19 punktiem bija Kevins Serapins. 16 punktus guva Ali Traore.