Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēli starp Pitsburgas "Penguins" un Bostonas "Bruins" svētdien, 22. janvārī, nācās pārtraukt pirmajā periodā, jo laukumā izveidojās neliela bedre.

Tiesneši spēli pārtrauca sešarpusi minūtes pirms pirmā perioda beigām, jo ievērojami bija pasliktinājusies ledus kvalitāte un vienā vietā pie apmales pat izveidojās neliela bedre, kas apdraudēja sportistu veselību. Tiesneši pieņēma lēmumu spēli pārtraukt un to atsāka, kad Pitsburgas arēnas tehniskais personāls nodrošināja atbilstošu ledus kvalitāti.

Tobrīd spēlē vārti vēl nebija gūti, bet visā mačā mājinieki "Penguins" uzvarēja ar 5:1.