ULEB Eiropas kausu basketbolā ar uzvaru otrdien iesāka Latvijas čempioni "VEF Rīga", kas ar 80:71 pieveica Maķedonijas spēcīgāko komandu "MZT Skopje".

"VEF Rīga" tā bija ne tikai pirmā uzvara Eiropas kausā, bet vispār pirmā uzvara turnīros šajā sezonā.

Lieliski maču aizvadīja "VEF Rīga" debitants Kenans Bajramovičs, kurš bija labākais spēlētājs. Jaunā "vefieša" kontā 22 punkti, deviņas atlēkušās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles. Vēl 19 punktus guva Dī Brauns, kurš 15 no saviem punktiem sameta pēdējās 15 minūtēs, bet ar 13 punktiem palīdzēja Artūrs Bērziņš, kurš gan cīņu priekšlaicīgi noslēdza piezīmju normas dēļ.

Savukārt "Aerodrom" basketbolistiem ar 15 punktiem palīdzēja Urošs Lučičs.

Visu pirmo puslaiku un trešo ceturtdaļu laukumā ritēja līdzīga cīņa, bet "vefiņš" izšķirošo pārsvaru guva pēdējās ceturtdaļas sākumā, kad no 56:56 panāca 66:56. Skopjes klubs gan spēja nedaudz pietuvoties, tomēr cīņas izskaņā "VEF Rīga" droši nosargāja savu pārsvaru.

Portāls "Delfi" piedāvāja šīs spēles teksta tiešraidi!