Latvijas basketbolists Rolands Freimanis sestdien guva astoņus punktus, bet viņa pārstāvētā Ušakas "Muratbey" cieta kārtējo zaudējumu Turcijas čempionātā un šķīrās no izredzēm tikt izslēgšanas spēlēs.

"Muratbey" viesos ar 87:103 (22:26, 21:22, 21:18, 23:37) zaudēja Stambulas vienībai "Demir Inšat Bijičekmece".

Freimanis spēlēja 28 minūtes un 42 sekundes, trāpot divus no septiņiem divpunktu metieniem, vienu no četriem tālmetieniem un vienu no diviem "sodiņiem". Tāpat viņš izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, izdarīja divas rezultatīvas piespēles un nopelnīja četras piezīmes.

Ušakas komandā rezultatīvākais ar 31 punktu bija Zeks Ogusts, bet uzvarētājiem 26 punktus sameta Kenets Heiss.

"Muratbey" cieta trešo zaudējumu pēc kārtas un astoto pēdējos 11 mačos.

Turcijas čempionāta kopvērtējuma galvgalī atrodas Stambulas "Fenerbahce", kam ir 22 panākumi 24 mačos, kamēr par uzvaras tiesu atpaliek cits ULEB Eirolīgas klubs no Stambulas - "Anadolu Efes".

Tikmēr Daira Bertāna pārstāvētā Stambulas "Dariššafaka Doguš", kura piektdien guva vēsturisku panākumu, iekļūstot ULEB Eirolīgas ceturtdaļfinālā, ar 17 uzvarām ieņem ieņem piekto vietu, bet "Muratbey" ar septiņām uzvarām ir 14. pozīcijā 16 komandu vidū un atlikušajās piecās spēlēs vairs nevar tikt labāko astotniekā.

"Dariššafaka Doguš" komanda pirmdien uzņems "Yešilgiresun" komandu.