Pirmajās FIBA Eirolīgas turnīra basketbolā ceturtdaļfināla spēlēs otrdien uzvaras izcīnīja Anetes Jēkabsones-Žogotas pārstāvētā Maskavas apgabala "Spartak" vienība un Gundara Vētras trenētā Jekaterinburgas UGMK komanda.

"Spartak" komanda savā laukumā tikās ar Turcijas čempionēm Stambulas "Fenerbahce", izcīnot uzvaru ar rezultātu 90:79.

Šajā mačā Jēkabsone-Žogota spēlēja gandrīz 17 minūtes, kuru laikā guva piecus punktus, realizējot vienu no diviem divpunktu metieniem un vienu no četriem tālmetieniem. Tāpat latviete izcīnīja arī vienu atlēkušo bumbu un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli.

"Spartak" komandā rezultatīvākā spēlētāja ar 28 gūtajiem punktiem bija Diāna Taurasi, bet 18 punktus guva Silvija Foulesa. Savukārt zaudētājām ar 25 punktiem izcēlās Nikola Pauela.

Savukārt UGMK vienība savā laukumā ar 81:56 pārliecinoši pieveica Slovākijas komandu Košices "Good Angels".

UGMK rindās Kendisa Pārkere guva 21 punktu un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas, bet "Good Angels" vienībā ar 13 punktiem izcēlās Kendisa Duprē.

Sēriju līdz divām uzvarām otrie mači norisināsies piektdien Stambulā un Košicē, bet trešās spēles nepieciešamības gadījumā tiks aizvadītas 3.martā.