Sestdien, 22. martā, zaudējumu Spānijas sieviešu līgas čempionāta spēlē piedzīvoja latviešu basketbolistu Lienes Jansones un Zanes Tamanes pārstāvētais "Hondurriba-Irun" klubs, ar 64:78 piekāpjoties "Arranz-Jopisa Burgos".
Abas latvietes laukumā devās komandas sākuma sastāvā. Liene Jansone spēlēja 27 minūtes un guva astoņus punktus, realizējot četrus no astoņiem divpunktu metieniem. Viens viņas raidītais trīspunktu metiens bija neprecīzs. Jansone izcīnīja arī septiņas atlēkušās bumbas un nopelnīja piecas personiskās piezīmes.

Zane Tamane laukumā pavadīja nepilnas 36 minūtes, gūstot 12 punktus. Viņa realizēja piecus no 12 divpunktu metieniem un abus izpildītos soda metienus. Tamane zem groziem savāca 11 atlēkušās bumbas.

"Hondurriba-Irun" ar septiņām uzvarām 21 spēlē pašlaik ierindojas turnīra tabulas 11. vietā. Nākamo maču komanda aizvadīs 29. martā, kad tiksies ar "Ebe Promociones Santa Eulalia".