Savstarpējo spēli Eiropas kausa izcīņā aizvadījuši divi Latvijas sieviešu izlases basketbolistu klubi, kurā Aijas Putniņas "Arras" uzvarēja Lienes Jansones "Umana Reyer".

K grupas mačā Aija Putniņa un franču "Arras" ar 77:69 pārspēja Lieni Jansoni un Venēcijas "Umana Reyer". Aija Putniņa 24 minūtēs guva 12 punktus un izcīnīja sešas atlēkušās bumbas. Zaudētājām Jansone 25 minūtēs guva 14 punktus un izcīnīja sepetiņas atlēkušās bumbas. Neatkarīgi no pēdējās spēles rezultāta, abas komandas jau nodrošinājusi tiesības spēlēs izslēgšanas turnīrā, ziņo basket.lv.

H grupā Sabīnes Niedolas "Nantes" izbraukuma spēlē Portugālē ar 95:75 uzvarēja vietējo "Vagos". Latvijas basketboliste 25 minūtēs guva 13 punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas.

Ceturtdien Ievas Kubliņa un "Seat Gyor" savā laukumā H grupas spēļu ietvaros tiksies ar "Saarlouis Royals". Ja Ievas komanda uzvarēs, abu latviešu pārstāvētie klubi jau pirms pēdējās kārtas būs izcīnījuši tiesības spēlēt 1/16 finālā.