EURO 2016 turnīra E grupas spēlē Itālijas valstsvienība mača pēdējās minūtēs guva vārtus un ar rezultātu 1:0 (0:0) uzvarēja Zviedriju.

Uzvaras vārtus 88. minūtē guva Eders, kurš precīzi sita pēc Simones Zazas piespēles ar galvu. Itālijas spēlētājs ieguva bumbu, lielā ātrumā skrēja uz vārtiem un tad spēcīgi un precīzi sita.

Līdz ar to Itālija tika pie savas otrās uzvaras turnīrā, kas viņiem garantē vietu astotdaļfinālā. Tikmēr Zviedrijai pēdējā spēlē E grupā būs jāuzvar Beļģija, lai sasniegtu turnīra nākamo kārtu.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kur var aplūkot detalizētu mača aprakstu.

$duelID=425;$eventID=13;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>