2016. gada Eiropas futbola čempionāta jeb EURO 2016 A grupas otrās kārtas spēlē Rumānijas un Šveices valstsvienības cīnījās neizšķirti 1:1 (1:0).

Mača 18. minūtē Stefans Lihtšteiners savā soda laukumā aiz krekla turēja pretinieku, un tika nozīmēts 11 metru soda sitiens un Šveices izlases vārtiem. Bogdans Stanku pārliecinoši realizēja "pendeli", dodot savai komandai vadību.

57. minūtē Šveice rezultātu izlīdzināja ar stūra sitienu. Pēc cīņas "otrajā stāvā" bumba parocīgi atlēca pie Admira Mehmedi, kurš ar kreiso kāju spēcīgi sita bumbu vārtos. Atlikušajā laikā komandas sīvi spēkojās, bet vārtus vairs neguva.

Šveice pēc divām spēlēm ir A grupas līdere ar četriem punktiem, bet rumāņi tika pie pirmā punkta.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kur var aplūkot detalizētu mača aprakstu.

$duelID=419;$eventID=13;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>