2016. gada Eiropas futbola čempionāta finālturnīrā pagaidām pārliecinošāko uzvaru piektdien, 17. jūnijā, izcīnīja pašreizējā titula īpašniece Spānijas izlase, kas skaistā stilā ar 3:0 (2:0) pieveica Turcijas valstsvienību.

Spānijas izlase ar otro uzvaru divās spēlēs nodrošinājusi sev vietu EURO 2016 astotdaļfinālā, bet turki pēc sava otrā zaudējuma nonākuši sarežģītā situācijā. Lai iekļūtu astotdaļfinālā, turkiem D grupas pēdējā spēlē jāuzvar Čehija, kā arī jācer uz labvēlīgu situāciju citās grupās.

Spānija visu spēli rādīja skaistu sniegumu, jau pirmā puslaika otrajā daļā ātri iegūstot divu vārtu pārsvaru un ieliekot drošus pamatus uzvarai. 34. minūtē Alvaro Morata ar galvu skaisti raidīja bumbu vārtos, bet pēc trīs minūtēm Nolito izmantoja turku kļūdu aizsardzībā. Trešos vārtus Spānija guva jau otrā puslaika sākumā, kad atkal izcēlās Morata.

$duelID=429;$eventID=13;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>