Vācijas futbola izlase EURO 2016 turnīra astotdaļfinālā ar rezultātu 3:0 (2:0) pārspēja Slovākijas valstsvienību, pārliecinoši sasniedzot nākamo kārtu.

Ceturtdaļfinālā Vācijas futbolistiem būs jāspēlē pret Spānijas un Itālijas pāra uzvarētāju.

Vācijas izlase spēles rezultātu atklāja jau mača astotajā minūtē, kad Žeroms Boatengs raidīja bumbu vārtu apakšējā stūrī. Piecas minūtes vēlāk Mesuts Ēzils nerealizēja 11 metru soda sitienu, jo teicami nospēlēja slovāku vārtsargs Matušs Kozačiks. 41. minūtē Slovākijas izlases spēlētājs Jurajs Kucka bija tuvu vārtu guvumam, bet Manuels Noiers glāba savu komandu, atvairot sitienu ar galvu no tuvas distances. Uzreiz pēc tam Julians Drakslers ar individuālo meistarību izkārtoja vārtu guvumu Mario Gomesam, kuram vajadzēja ar vienu pieskārienu pārvirzīt bumbu vārtos.

63. minūtē pēc stūra sitiena pats Drakslers tika atalgots ar vārtu guvumu. Mats Hummelss viņam piespēlēja, un Drakslers trieca bumbu vārtu tīklā. Turpinājumā slovākiem neizdevās tikt gūt goda vārtus, un viņu debijas Eiropas čempionāts noslēdzās.

Līdz ar to Vācijas izlase četrās EURO 2016 spēlēs joprojām nav ielaidusi nevienus vārtus.

Portāls "Delfi" piedāvāja teksta tiešraidē sekot līdzi notikumiem laukumā.

$duelID=469;$eventID=13;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>