2015. gada Eiropas vīriešu basketbola čempionāta ceturtdaļfinālā sestdien, 12. septembrī, iekļuva pašreizējā titula īpašniece Francijas izlase, kas cīņā par vietu pusfinālā tagad tiksies ar Latviju.

Latvijas un Francijas duelis risināsies otrdien un sāksies, visticamāk, 22:00 pēc Latvijas laika.

Francijas izlases basketbolisti savās mājās Lillē "Eurobasket 2015" astotdaļfinālā samērā viegli ar 76:53 (17:18, 19:8, 23:14, 17:13) pieveica Turciju, gūstot sesto uzvaru sešās spēlēs. Turcijas basketbolisti tikai pirmajās 15 minūtēs izrādīja pretestību, otrās ceturtdaļas vidū vēl atrazdamies vadībā ar 25:22. Turpinājumā Turcija nekādi nespēja tikt galā ar agresīvo francūžu aizsardzību, un pēdējās ceturtdaļas vidū Francijai jau bija komfortabls pārsvars 66:42. Gandrīz 20 minūšu laika posmu Francija uzvarēja ar 44:17, kas arī izšķīra mača likteni.

Francijas rindās šoreiz rezultatīvākais ar 15 punktiem bija Nando de Kolo, bet pa 12 punktiem guva Evans Furnjē un Džofrijs Lavernjē. Turcijas sastāvā rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Ersan Iljasova.

$duelID=135;$eventID=7;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>