UEFA Čempionu līgas grupu turnīru trešdien ar uzvarām savos laukumos iesāka divi Eiropas futbola grandi "AC Milan" un "Real Madrid", kuri ir ielozēti G grupā.

"Real Madrid" savā laukumā ar 2:0 (1:0) pieveica Amsterdamas "Ajax". Pirmajā puslaikā bumbu savos vārtos ieraidīja "Ajax" futbolists Vurnons Anita, bet otrajā puslaikā "Real Madrid" otros vārtus guva Gonsalo Iguains.

Tikmēr "AC Milan", pateicoties Zlatana Ibrahimoviča diviem gūtajiem vārtiem, ar 2:0 (0:0) uzvarēja "AJ Auxerre". Zviedru uzbrucējs abus vārtus guva otrā puslaika vidū trīs minūšu laikā.

Vēl trešdien H grupā pārliecinošu uzvaru guva "Arsenal", kas ar 6:0 sagrāva "Braga". Londonas klubam divus vārtus guva Fransesks Favregass un Karloss Vela, bet pa vieniem Andrejs Aršavins un Marūns Šamahs.

Otrā H grupas spēlē Doņeckas "Šahtar" savā laukumā ar 1:0 pārspēja Belgradas "Partizan". Uzvaras vārtus Doņeckas klubam 71.minūtē guva Darijo Srna.