Otro zaudējumu trīs UEFA Čempionu līgas D apakšgrupas spēlēs trešdien piedzīvoja pēdējo gadu Latvijas labākā futbolista Aleksandra Cauņas pārstāvētā Krievijas čempionvienība Maskavas CSKA, kas savā laukumā ar 1:2 (1:2) piekāpās Anglijas vienībai Mančestras "City".

Spēles 32.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja serbu pussargs Zorans Tošičs, tomēr vēl līdz puslaika beigām "City" komandai vadību dāvāja divi argentīniešu uzbrucēja Serhio Agvero gūtie vārti. Otrajā puslaikā rezultāts palika nemainīgs.

Cauņa šajā mačā savai komandai nevarēja palīdzēt, jo turpina ārstēt kājas pirksta lūzumu. Skaidrība, kad pussargs atgriezīsies laukumā, varētu būt nedēļas beigās.

Pēdējā laikā CSKA komanda nespēlē sekmīgi un nav spējusi uzvarēt jau piecās Krievijas čempionāta spēlēs pēc kārtas.

Citā šīs grupas trešās kārtas mačā vēlāk trešdien pagājušās sezonas Eiropas spēcīgākā komanda Minhenes "Bayern" uzņems Čehijas vienību Plzeņas "Viktoria".

Pašlaik D apakšgrupā pa sešiem punktiem attiecīgi divās un trīs spēlēs ir "Bayern" un "City" komandām, CSKA vienība iekrājusi trīs punktus trīs mačos, bet "Viktoria" divās cīņās pie punktiem nav tikusi.

Pēc divu apļu aizvadīšanas katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs turnīra astotdaļfinālā, bet trešajā vietā palikušās komandas sezonu turpinās UEFA Eiropas līgā.

Savukārt turnīra fināls plānots 2014.gada 24.maijā Portugāles pilsētā Lisabonā.