UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē otrdien "Chelsea", pateicoties Nikolā Anelkas diviem gūtajiem vārtiem, izbraukumā ar 2:0 pieveica Dānijas čempionus "Kobenhavn".

Dānijas čempioni grupu turnīrā spēja savā laukumā pārsteigt un nospēlēja neizšķirti ar "Barcelona", taču cīņā pret Londonas klubu "Kobenhavn" spēlētājiem "nebija ieroču".

Anelka pirmos vārtus guva 17.minūtē, bet 54.minūtē vēlreiz apbēdināja mājinieku "Kobenhavn" līdzjutējus.

Vēl vienā mačā otrdien Lionas "Olympique" savā laukumā atspēlējās un cīnījās neizšķirti 1:1 ar spāņu grandu "Real Madrid". 65.minūtē Karims Benzema vadībā izvirzīja madridiešus, bet 83.minūtē Bafetimbi Gomī panāca mājiniekiem neizšķirtu.