Latvijas futbola izlases pussarga Aleksandra Cauņas pārstāvētā Maskavas CSKA komanda sestdien izcīnīja uzvaru arī sestajā šīs sezonas Krievijas premjerlīgas spēlē.

CSKA savā laukumā ar 2:1 (0:1) pārspēja "Rostov" vienību.

Cīņas rezultātu mača desmitajā minūtē atklāja viesu komandas irāņu uzbrucējs Sardars Azmūns.

Savukārt spēles 67.minūtē CSKA nigēriešu uzbrucējs Ahmeds Musa rezultātu izlīdzināja, bet Alans Dzagojevs divas minūtes pirms pamatlaika beigām izrāva uzvaru.

Tikmēr vēl vienā Krievijas čempionāta mačā Maskavas "Spartak" viesos ar 3:1 (1:0) uzveica Permas "Amkar".

Divus vārtus maskaviešu labā guva Nīderlandes izlases pussargs Kvinsijs Promess.

Jau vēstīts, ka sestās kārtas ievadā Maskavas "Dinamo" vienībai mazākumā izdevās noturēt neizšķirtu 1:1 pret Groznijas "Terek".

Čempionāta kopvērtējumā līdere ar maksimāli iespējamajiem 18 punktiem sešās cīņās ir CSKA, no kuras par pieciem punktiem atpaliek "Spartak". Viņiem ar 12 punktiem seko piecas spēles aizvadījusī Sanktpēterburgas "Zeņit''.

Kā zināms, CSKA otrdien UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas izšķirošās, "play-off", kārtas pirmajā spēlē viesos ar 1:2 piekāpās Portugāles vicečempioniem Lisabonas "Sporting". Atbildes spēle tiks aizvadīta nākamajā nedēļā, otrdien.