Jau pēc četrām spēļu kārtām dalību UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā otrdien nodrošināja Minhenes "Bayern" un Mančestras "City" no D grupas, kamēr B apakšgrupas spēlē divu futbola grandu duelī Turīnas "Juventus" un Madrides "Real" nospēlēja neizšķirti.

Visu UEFA Čempionu līgas spēļu rezultātus un statistiku var aplūkot portāla "Delfi" speciālajā sadaļā.

D grupā angļu Mančestras "City" savā laukumā droši pārspēja Maskavas CSKA, kas spēlē bez savainotā latvieša Aleksandra Cauņas, - 5:2 (3:1). Uzvarētājiem trīs vārtus guva Alvaro Negredo, bet divi vārti Serhio Agvero kontā. Seidū Dumbija abus vārtus guva maskaviešiem.

Vēl D apakšgrupā Minhenes "Bayern" izbraukumā, pateicoties Mario Mandzukiča gūtajiem vārtiem, ar 1:0 (0:0) pārspēja Plzeņas "Viktoria".

Šie panākumi Mančestras un Minhenes komandām ļauj priekšlaicīgi kvalificēties astotdaļfinālam.

Tikmēr Turīnas "Juventus" savā laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 (1:0) ar Madrides "Real".

Turīnā notikušajā B grupas mačā pirmos vārtus guva mājinieki, kad 41.minūtē Arturo Vidals ar soda sitienu raidīja bumbu pretinieku vārtu tīklā, taču otrā puslaika sākumā Krištianu Ronaldu rezultātu izlīdzināja. Pāris minūtes vēlāk Garets Beils "Real" komandu izvirzīja vadībā, bet 65.minūtē Fernando Ljorente vēlreiz panāca neizšķirtu rezultātu. Atlikušajā laikā rezultāts nemainījās.

B grupas otrajā spēlē Dānijas "Kobenhavn" savā laukumā ar 1:0 (1:0) pārspēja Stambulas "Galatasaray" no Turcijas.

Tikmēr A grupā abas spēles – spāņu Sosjedadas "Real" pret Mančestras "United" un ukraiņu Doņeckas "Šahtar" pret Leverkūzenes "Bayer" no Vācijas, noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtiem 0:0.

Visbeidzot C grupā Parīzes "Saint-Germain" savā laukumā nospēlēja neizšķirti 1:1 (0:0) ar beļģu "Anderlecht", bet Grieķijas vienība Pireju "Olympiacos" ar 1:0 (1:0) uzvarēja Lisabonas "Benfica".