Turnīra dalībnieces pirmoreiz tikās 3. martā, kad aizvadīja apakšgrupu spēles un noskaidroja pusfināla cīņu pārus. Pirmajā no pusfināla spēlēm trešdien "Rēzeknes novada" BJSS/"Daugavpils" ar 0:3 atzina FS "Metta/OSC" komandas pārākumu, kam sekoja otrais pusfināla mačs starp AFA "Olaine"/FK "Iecava" un "Rīgas Futbola skola" vienībām. Tajā Rīgas pārstāves izrādījās labākas ar rezultātu 3:1.

Cīņā par kopvērtējuma 5./6. vietu SK "Imanta"/"Talsu NSS" ar 3:0 pārspēja SK "Super Nova" futbolistes, bet trešo vietu turnīrā nodrošināja AFA "Olaine"/FK Iecava, kas ar 1:0 uzvarēja "Rēzeknes novada" BJSS/"Daugavpils".

Īpaši aizraujoša izdevās finālspēle, kurā "Rīgas Futbola skola" divas reizes izvirzījās vadībā, bet FS "Metta/OSC" allaž atspēlējās, noslēdzot spēli neizšķirti 2:2. Uzvarētājas nācās noskaidrot pēcspēles sitienu sērijā, kurā precīzākas izrādījās "Rīgas Futbola skola" meitenes.

"Pirmais šāda veida turnīrs meitenēm ir godam aizvadīts. Ceram, ka Pavasara kauss meitenēm veicinās produktīvu parēju no futbola 8:8 uz 11:11, kā arī labāk sagatavos meitenes gan selekcijas treniņiem U-17 izlasē, gan arī šim vecumam palīdzēs veiksmīgi aizvadīt maijā paredzētās spēles UEFA Attīstības turnīrā Baltkrievijā. Prieks, ka arī komandu treneri atzīmē šāda turnīra svarīgumu un nepieciešamību pirmssezonas sagatavošanās posmā," pauž Latvijas Futbola federācijas (LFF) Sieviešu futbola nodaļas speciālists Jevgēnijs Gedertsons.

Par turnīra labāko spēlētāju tika atzīta Diāna Suvitra no Rīgas Futbola skola komandas, bet labākās vārtsardzes balva pienācās Laurai Siņutkinai no FS Metta/OSC vienības. Turnīra noslēgumā tika nosauktas arī katras komandas individuāli labākās spēlētājas - Jeļena Savunova (Rīgas Futbola skola), Nelle Treimane (FS Metta/OSC), Renāte Gaugere (AFA Olaine/FK Iecava), Diāna Skribina (Rēzeknes novada BJSS/Daugavpils), Tīna Ritenberga-Balode (SK Imanta/Talsu NSS) un Alīna Sklemenova (SK Super Nova).