2012.gada Eiropas futbola čempionāta kvalifikācijas F grupā, kurā ir arī Latvijas izlase, otrdien Grieķijas valstsvienība savā laukumā ar 2:1 (1:0) pieveica Izraēlu un izvirzījās kopvērtējuma līderpozīcijās.

Visus vārtus šajā mačā guva grieķu futbolisti. 22.minūtē grieķus vadībā izvirzīja Dimitris Salpingidis, bet 59.minūtē Nikoss Spiropulos bumbu raidīja savos vārtos. Uzvaru grieķiem nodrošināja komandas kapteiņa Georgiosa Karaguņa 63. minūtē realizētais 11 metru soda sitiens.

Visticamāk, ka pēc spēles Pirejā Grieķijai tiks piespriests naudas sods, jo vienā no tribīnēm līdzjutēji bija izlikuši uzrakstu angļu valodā "Israeli murderers; Free Palestine" ["Izraēlas slepkavas; brīvību Palestīnai"].

EURO 2012 kvalifikācijas F grupā grieķiem tagad ir astoņi punkti, Horvātijai ir septiņi punkti, Gruzijai – seši punkti, Latvijai un Izraēlai ir pa četriem punktiem, bet Malta pagaidām ir piedzīvojusi tikai zaudējumus.