Pēc pirmā puslaika "Jūrmala" bija vadībā tikai ar 1:0, taču otrā puslaika sākumā laukuma saimnieki guva divus vārtus un beigās svinēja pārliecinošu uzvaru.

Uzvarētāju komandas labā divus vārtus guva Aleksandrs Solovjovs, kurš vienreiz izcēlās no 11 metru soda sitiena atzīmes, bet pa reizei pretinieku vārtsargu pārspēja Maksims Daņilovs un Mihails Milšins.

Vēl vienā šīs kārtas spēlē svētdien esošā valsts čempionvienība "Ventspils" savā laukumā tiekas ar "Liepājas metalurga" komandu.

Pirmās trīs šīs kārtas spēles notika sestdien, kad Daugavpils "Daugava" izbraukumā ar 5:0 sagrāva "Metta"/LU komandu, "Skonto" viesos ar 1:0 pārspēja JPFS/FK "Spartaks" vienību, bet "Jelgava" savā laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 ar Rīgas "Daugavas" komandu.

Kopvērtējuma pirmajā vietā ar 46 punktiem 21 spēlē atrodas Daugavpils "Daugava", un tā par četriem punktiem apsteidz "Skonto" komandu, kas aizvadījusi par vienu spēli mazāk. Šīm vienībām ar 33 punktiem 19 mačos seko "Ventspils", bet ceturtajā pozīcijā ar 32 punktiem 18 spēlēs atrodas "Liepājas metalurgs".

Piektajā vietā ar 29 punktiem 21 cīņā ir JPFS/FK "Spartaks", "Jūrmalas" kontā tagad 21 punkts 21 spēlē, bet septītajā vietā esošās Rīgas "Daugavas" kontā 20 punkti 21 mačā. "Jelgava" ar 19 punktiem ir astotā, "Gulbene" iekrājusi 18 punktus, bet kopvērtējuma pēdējā, desmitajā, vietā ar 15 punktiem atrodas "Metta"/LU.

Kā ziņots, šīs sezonas virslīgas čempionātā piedalās desmit komandas, kas aizvadīs četru apļu turnīru.

Pagājušajā sezonā par valsts čempionvienību ceturto reizi kluba pastāvēšanas laikā un pirmo pēc divu gadu pārtraukuma kļuva "Ventspils", kas izšķirošo pārsvaru sev nodrošināja tikai čempionāta pēdējā kārtā.