Spānijas La Liga 31.spēļu kārtai koncentrējoties ap vienu dueli – El Clasico –, interesanti rezultāti ir fiksēti arī citās cīņās.

Real Madrid 0 – 2 Barcelona (spēles apskats)

Mallorca 3 – 2 Valencia

Cīņā par līgas trešās spēcīgākās komandas godu ļoti svarīgu uzvaru izcīnīja Maljorkas pārstāvji, kuri pēc uzvaras pār „Valencia” kopā ar „Sevilla” no kārotās pozīcijas nu atpaliek par četriem punktiem. Minētajā spēlē mājinieki jau no pirmās minūtes kontrolēja laukumā notiekošo, Gonzalo Kastro un Vebo panākot 2:0. Otrā puslaika pašā sākumā Hordi Alba spēja vienus vārtus atspēlēt, tomēr viesu cerības uz pozitīvu iznākumu sabojāja spēles galvenais neveiksminieks Manuels Fernandess, raidot bumbu savos vārtos un pēc Pablo Hernandeza cerīgā vārtu guvuma saņemot sarkano kartiņu.

Espanyol 3 – 0 Atlético Madrid

UEFA Eiropas līgā lielisku sniegumu demonstrējošā Madrides vienība, kuri gatavojas saviem pusfināla dueļiem pret prominento Anglijas „Liverpool”, pašmāju čempionātā turpina demonstrēt nestabilu sniegumu, septiņas spēles pirms čempionāta beigām ieņemot vien tabulas 10.vietu. Spēlē pret Katalonijas pārstāvi „Espanyol” viesiem padevās reti neveiksmīgs otrais puslaiks, kura gaitā komanda ielaida trīs bezatbildes vārtus. Mājinieku labā izcēlās Viktors Ruizs, Osvaldo, un Ivans Alonso.

Málaga 1 – 2 Sevilla

Tenerife 0 – 0 Real Valladolid

Villarreal 1 – 0 Sporting Gijón

Deportivo Xerez 0 – 1 Getafe

Deportivo La Coruña 1 – 1 Racing Santander

Athletic Bilbao 4 – 1 Almería

Osasuna 2 – 0 Real Zaragoza