Spānijas La Liga 29.spēļu kārtai padodoties ļoti rezultatīvai, tā nevienā no tabulas zonām neiezīmēja vērā ņemamas izmaiņas.

Mallorca 0 - 1 Barcelona (spēles apskats)

Real Madrid 3 - 2 Atlético Madrid (spēles apskats)

Real Zaragoza 3 - 0 Valencia

Turnīra tabulas 3.vietas īpašniece „Valencia” mazliet sašūpoja savas pozīcijas cīņā par „bronzas medaļu” nosargāšanu, piedzīvojot negaidīti smagu zaudējumu pret Saragosas „Real”, kura ar iegūtajiem trīs punktiem mazliet attālinājās no izkrišanas zonas. Spēlē laukuma saimnieki vadību ieguva 41.minūtē, precīzam sitienam padotoies Diogo. Otrajā puslaikā mājinieku pārsvaru nostabilizēja Arizmendi un bijušais Maskavas „CSKA” un Londonas „Chelsea” pussargs Jarošiks.

Villarreal 3 - 0 Sevilla

Pašā spēles sākumā Rossī izvirzot vadībā laukuma saimniekus, Jorente drīz vien dubultoja „Villarreal” pārsvaru, pašā spēles izskaņā treknu punktu pieliekot Piresam. Uzvara mājiniekus pacēla līdz 8.tabulas iedaļai, komandai piedaloties cīņā varbūt pat par 4.vietu. Savukārt Seviļas komanda neizmantoja iespēju apiet „Mallorca”, līdz kārotajai 4.vietai saglabājot divu punktu atstarpi.

Athletic Bilbao 4 - 3 Racing Santander

Kārtas interesantākā spēle norisinājās Bilbao pilsētā, kur vietējais „Athletic” uzlaboja savas pozīcijas cīņā par piedalīšanos nākamās sezonas Eirokausos, kamēr Santandēras „Racing” ar nelielu uzmanību jāvaktē situācija izkrišanas zonā – komandu sargā vien sešu punktu atstarpe. Spēles sākumā vadībā izvirzījās mājinieki. Jorentes precīzo raidījumu drīz vien dubultoja Gaizka Tokuero, līdz puslaika izskaņai Tšitē spējot samazināt rezultāta starpību. Pēdējās 12 spēles minūtēs „Athletic” spēja panākt gan 3:1 (Jorente), gan 4:2 (Susaeta), taču viesi allaž spēja pietuvoties līdz tikai vienu vārtu atpalicībai (divreiz Bolado).

Málaga 1 - 1 Tenerife

Deportivo Xerez 3 - 0 Real Valladolid

Espanyol 0 - 0 Sporting Gijón

Deportivo La Coruña 1 - 3 Getafe

Osasuna 1 - 0 Almería