Spānijas futbola čempionāta spēlē ceturtdien trīs vārtus guva portugāļu zvaigzne Krištianu Ronaldu, palīdzot "Real Madrid" ar 7:0 sagraut "Malaga" komandu.

Pirmajā puslaikā Karims Benzema, Anhels di Marija un Marselu panāca jau 3:0 madridiešu labā. 51.minūtē Ronaldu guva savus pirmos vārtus, tad vēlreiz precīzs bija Benzema. Turpinājumā Ronaldu guva otros vārtus un 77.minūtē vēl realizēja 11 metru soda sitienu, sasniedzot "hat trick".

Ronaldu šajā sezonā četras reizes ir guvis "hat trick", bet vienā spēlē viņš vēl guva četrus vārtus. Kopumā sezonā viņa kontā ir 37 vārti, no kuriem 27 ir gūti Spānijas čempionātā.

Spānijas čempionāta kopvērtējumā līdere ar 71 punktu ir "Barcelona", "Real Madrid" atpaliek par septiņiem punktiem, bet trešajā vietā ar 51 punktu ir "Valencia".