Šīs sezonas pirmais Spānijas futbola čempionāta "El Classico" mačs svētdien noslēdzās ar Lionela Mesi un Krištianu Ronaldu izrādi.

Šajā mačā "Barcelona" savā laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 (1:1) ar Madrides "Real".

Spēles rezultātu 23.minūtē atklāja viesu līderis Ronaldu, bet jau pēc astoņām minūtēm Mesi panāca izlīdzinājumu.

61.minūtē Mesi jau panāca vadību mājiniekiem, tomēr nieka piecas minūtes vēlāk Ronaldu panāca izlīdzinājumu.

Tagad Mesi savā karjerā "El Classico" mačos guvis jau 17 vārtus.

Savukārt Spānijas čempionāta rezultatīvāko spēlētāju sarakstā tagad tieši šie abi futbolisti ieņem pirmās divas vietas. Viņi abi guvuši pa astoņiem vārtiem. Mesi un Ronaldu cieši seko Madrides "Atletico" komandu pārstāvošais Kolumbijas izlases uzbrucējs Radamels Falkao, kurš guvis septiņus vārtus.

Čempionāta kopvērtējumā tagad "Barcelona" atrodas līderpozīcijā ar 19 punktiem septiņās spēlēs. Savukārt Madrides "Real" ar 11 punktiem atrodas piektajā pozīcijā.