Latvijas futbola izlase pirmdien, 10. oktobrī, piedzīvoja otro zaudējumu trijās spēlēs 2018. gada Pasaules kausa kvalifikācijā, savās mājās ar 0:2 (0:1) piekāpjoties "Euro 2016" finālturnīra dalībniecei Ungārijai.

Tādējādi B grupas kopvērtējumā Latvija noslīdējusi uz priekšpēdējo vietu sešu komandu konkurencē. Tagad Latvijas izlase atlases turnīru turpinās 13. novembrī, kad viesos tiksies ar pašreizējo Eiropas čempionvienību Portugāli.

Atšķirībā no spēles pirms dažām dienām, kad Latvija parādīja diezgan bālu sniegumu un ar 0:2 zaudēja Fēru salām, šoreiz Latvijas futbolisti izveidoja daudzus momentus, bet neviens no tiem netika izmantots. Savukārt Ungārijas izlase izmantoja savas iespējas - jau 10. minūtē pēc laba uzbrukuma pa labo malu precīzs bija ADams Gjurčo, bet otrajā puslaikā 77. minūtē pēc stūra sitiena pārāks gaisa divcīņā bija Adams Salai un ar galvu raidīja bumbu vārtos.