Latvijas futbola virslīgas jaunpienācēja ''Riga FC'' "SMScredit.lv" Ziemas kausa ietvaros ar 5:1 (2:0) apakšgrupas noslēdzošajā spēlē uzveica BFC ''Daugavpils'' komandu, informēja turnīra organizatori.

Spēles pirmajā puslaikā divas reizes precīzs bija viens no komandas pārbaudāmajiem spēlētājiem, vispirms realizējot 11 metru soda sitienu un, tuvojoties puslaika izskaņai, pēc centrējuma vārtu priekšā nospēlējot visveiksmīgāk, gūstot otros vārtus sev un komandai. Arī turpinājumā sekmīgāk klājās rīdziniekiem - vispirms lieliskus vārtus guva Roberts Savaļnieks, savukārt mirkli vēlāk precīzi sita cits no FK ''Liepāja'' pārnākušais Iļja Šadčins.

Punktu ''Riga FC'' kontam lika Savaļnieks, 70.minūtē panākot jau 5:0, savukārt mača izskaņā vienus vārtus ''Daugavpils'' komandai atgūt izdevās - 11 metru soda sitienu realizēja Visvaldis Ignatāns.

Nākošā "SMScredit.lv" Ziemas kausa spēle notiks pirmdien, kad startēs turnīra otrais posms jeb spēles par vietām. Pirmdien un otrdien notiks cīņas par 5. līdz 8.vietu, savukārt trešdien un ceturtdien tiks aizvadīti turnīra pusfināli, kur pāros tiksies "Skonto FC" - FK "Liepāja" un FK "Jelgava" - FK "Ventspils".