Šī mača rezultātu jau devītajā minūtē atklāja "Metta"/LU futbolists Kalvis Grāveris, bet 28.minūtē neizšķirtu panāca ukraiņu leģionārs Oļehs Solovičs.

Pirmā šīs kārtas spēle notika piektdien, kad "Jelgava" izbraukumā ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja "Gulbenes" vienību.

Vēl divas šīs kārtas cīņas risināsies svētdien, kad Daugavpils "Daugava" savu skatītāju priekšā samēros spēkus ar JPFS/FK "Spartaks" komandu, kamēr "Liepājas metalurgs" uzņems "Jūrmalas" futbolistus.

Savukārt centrālajā 20.kārtas mačā pirmdien "Skonto" savā laukumā uzņems esošos valsts čempionus "Ventspils".

Šobrīd kopvērtējuma pirmajā vietā ar 40 punktiem 19 spēlēs atrodas Daugavpils "Daugava" un tā par četriem punktiem apsteidz "Skonto" komandu, kas aizvadījusi par spēli mazāk. Šīm vienībām ar 33 punktiem 18 mačos seko "Ventspils", savukārt ceturtajā pozīcijā ar 29 punktiem 19 spēlēs atrodas JPFS/FK "Spartaks".

Piektajā vietā ar 28 punktiem 16 cīņās ir "Liepājas metalurgs", Rīgas "Daugavas" kontā 19 punkti 20 mačos, bet "Jūrmala" un "Gulbene" iekrājušas pa 18 punktiem. "Jelgava" ar 17 punktiem ieņem devīto pozīciju, bet kopvērtējuma pēdējā, desmitajā, vietā ar 15 punktiem atrodas "Metta"/LU.

Kā ziņots, šīs sezonas virslīgas čempionātā piedalās desmit komandas, kas aizvadīs četru apļu turnīru.

Pagājušajā sezonā par valsts čempionvienību ceturto reizi kluba pastāvēšanas laikā un pirmo pēc divu gadu pārtraukuma kļuva "Ventspils", kas izšķirošo pārsvaru sev nodrošināja tikai čempionāta pēdējā kārtā.