Eiropas čempione Spānijas futbola izlase trešdien Seviljā pārbaudes spēlē ar 2:0 pieveica Anglijas valstsvienību, kuras rindās Bobija Mūra rekordu atkārtoja slavenais Deivids Bekhems.
Bekhems otrā puslaika sākumā devās laukumā uz maiņu, līdz ar to viņam šī bija 108.spēle Anglijas izlases rindās. Tas ir atkārtots Mūra rekords laukuma spēlētājiem Anglijas izlases rindās. Visvairāk spēļu - 125 - Anglijas rindās aizvadījis ir leģendārais vārtsargs Pīters Šiltons.

Anglijas zvaigznes iesaistīšanās neglāba gan valstsvienību no zaudējuma. Jau pirmajā puslaikā 36.minūtē spāņu vadībā izvirzīja Davids Vilja, bet pārsvaru spāņiem neilgi pirms spēles beigām dubultoja Fernando Lorente.

Anglijas izlasei, kas pērn nespēlēja Eiropas čempionāta finālturnīrā, šis bija pirmais zaudējums gandrīz gada laikā.