Latvijas futbola izlases uzbrucējs Eduards Višņakovs, pārstāvot komandu Hožuvas "Ruch", sestdien izcēlās ar vārtu guvumu Polijas čempionāta spēlē, tādejādi būdams precīzs jau trešo reizi sezonā.

"Ruch" sestās kārtas mačā savā laukumā ar 4:1 (1:1) pārspēja "Termalica" futbolistus.

Tieši Višņakovs mača 14.minūtē atklāja spēles rezultātu, bet pēc pirmā puslaika uzbrucējs tika nomainīts.

"Višņakovs ir saslimis, taču laukumā viņš gāja pēc paša vēlēšanās. Pārtraukumā uzbrucējs juta drebuļus un lūdza izdarīt nomaiņu," raksta poļu mediji.

Iepriekšējā sezonā Višņakovs "Ruch" labā guva tikai trīs vārtus, lai gan piedalījās 28 mačos. Šosezon jau trīs precīzi sitieni izdarīt sešās cīņās.

Sestdienas vakarā vēl vienā Polijas čempionāta mačā Latvijas izlases uzbrucēja Denisa Rakela pārstāvētā Krakovas "Cracovia" savā laukumā uzņems Belastokas "Jagiellonia", kurā spēlē valstsvienības pussargs Igors Tarasovs.

Polijas čempionātā līdere ar 12 punktiem piecās cīņās ir Varšavas "Legia", kamēr pa desmit punktiem ir "Cracovia" un "Ruch" komandām, tiesa Hožuvas futbolisti jau aizvadījuši sešus mačus. "Jagiellonia" piecos mačos guvusi deviņus punktus, bet Kelces "Korona", kuru pārstāv vēl divi Latvijas izlases futbolisti - aizsargs Vladislavs Gabovs un pussargs Aleksandrs Fertovs -, izcīnījusi par diviem punktiem mazāk.