Īpašu pārsteigumu nav - mājās jāpaliek vārtsargam Andrejam Adamovičam no "Jaunais dinamietis" komandas, kā arī laukuma spēlētājiem Rolandam Petunovam (VBFK) un Eduardam Žuravļovam ("TUC/FTA"). Līdz ar to izlasi pārstāvēs divi vārtsargi un desmit laukuma spēlētāji no sešām Latvijas pludmales futbola čempionāta komandām. Interesanti, ka sastāvā nav neviena pārstāvja no pašreizējās līdervienības "Kreiss", tāpat neviena pārstāvja nav no Ventspils FK "Honda", bet visplašāk pārstāvētas - pa trim spēlētājiem - ir FC "Raita", "Skonto" FK un RTU komandas. Pa vienam pārstāvim deleģējušas "Jaunais dinamietis", "TUC/FTA" un VBFK vienības.

Jau iepriekš bija zināms, ka savainojumu dēļ šoreiz palīdzēt nevarēs ilggadējais izlases pirmais numurs Aigars Bondars, kā arī virknei laukuma spēlētāju, kā, piemēram, Iļja Afanasjevs un Dmitrijs Jakovļevs.

No 12 sastāvā iekļautajiem spēlētājiem seši ir izlases debitanti (nav aizvadījuši nevienu spēli), bet tikai trijiem - M.Buselam, Andim Dombrovkim un Gatim Rožkalnam - ir Pasaules kausu kvalifikācijas turnīru pieredze. Vēl trīs piedalījušies pārbaudes spēlēs un neoficiālos turnīros.

Izlase ceļā uz Maskavu dosies 28.jūnija vakarā, pulksten 20:45, no Rīgas Olimpiskā Sporta centra.

Latvijas izlase Maskavā sacentīsies par vienu no četrām (FIFA šajā sezonā izņēmuma kārtā vienu Eiropas komandām paredzētu vietu piešķīra Okeānijas reģionam) Eiropas kontinentam paredzētajām ceļazīmēm uz Pasaules kausa finālturnīru, kas nākamajā gadā risināsies Taiti. Mūsu komandas pretinieki būs Krievijas, Polijas un Vācijas valstsvienības. Grupas favorīti, neapšaubāmi, ir mūsu austrumu kaimiņi, tāpat ļoti spēcīga ir Polijas izlase, bet vācieši ir no "ņemamo" kategorijas. Tiesa, ar vienu uzvaru apakšgrupā var arī nepietikt, lai kvalificētos izslēgšanas spēlēm.

Latvijas pludmales futbola izlases sastāvs

Vārtsargi

Vārds, uzvārds Vecums Klubs
Ritvars Cinītis 25 VBFK
Vjačeslavs Cunskis 22 "Skonto" FK

Laukuma spēlētāji

Vārds, uzvārds Vecums Klubs
Aleksejs Baranovs 25 FC "Raita"
Mihails Busels 45 "Skonto" FK
Andis Dombrovskis 27 RTU
Jevģenijs Dubojskis 25 FC "Raita"
Andrejs Ivanovs 23 RTU
Oļegs Kravčenko 28 FC "Raita"
Gatis Rožkalns 30 RTU
Maksims Seņs 27 "Skonto" FK
Aleksejs Šroms 31 "TUC/FTA"
Sergejs Vasiļjevs 28 "Jaunais dinamietis"