Sensacionālu uzvaru UEFA Čempionu līgas C grupas spēlē trešdien izcīnīja "Ventspils" pāridarītāji kvalifikācijas izšķirošajā kārtā "Zurich", kas viesos pārsteidzoši ar 1:0 (1:0) pieveica itāļu grandu "AC Milan".

Uzvaras vārtus jau spēles desmitajā minūtē Šveices klubam guva pieredzējušais somu aizsargs Hannu Tihinens. Lai gan nospiedošs pārsvars piederēja zvaigžņotajam "AC Milan", tomēr titulētajam klubam atlikušajā laikā atspēlēties neizdevās, un Milānas klubs piedzīvoja vienu no saviem sāpīgākajiem zaudējumiem pēdējā laikā.

Vēl šajā grupā cits Eiropas futbola superklubs "Real Madrid", pateicoties otrajā puslaikā sešu minūšu laikā trīs gūtajiem vārtiem, ar 3:0 (0:0) pieveica "Olympique de Marseille". Divus vārtus "Real Madrid" labā guva Krištianu Ronaldu, bet vienus – Kakā (realizējot "pendeli").