Nacionālās Hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas pusfināla trešajā spēlē Anaheimas "Ducks" ar 2:1 (1:0, 1:0, 0:0) pieveica Čikāgas "Blackhawks", atjaunojot vadību sērijā.

Šoreiz komandas uzvarētāja noskaidrošanai iztika bez pagarinājumiem, spēli noslēdzot pamatlaikā. Uzvaras vārtus "Ducks" komandai guva Simons Desprē otrā perioda pēdējā minūtē. Pēc pirmās trešdaļas rezultāts pēc Partika Marūna un Patrika Keina gūtajiem vārtiem bija neizšķirts.

Rietumu konferences finālsērijā Anaheimas komanda tagad ir vadībā ar 2-1.

Kā ziņojām, sērijas otrajā spēlē komandām bija nepieciešami trīs pagarinājumi, lai noteiktu uzvarētāju.

Otrā pusfināla pārī cīnās Ņujorkas "Rangers" un Tampabejas "Lightning", un tajā rezultāts ir 2-1 Tampabejas labā.