Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla sērijās ceturtdien izlīdzinājumus panāca pašreizējie kausa īpašnieki Detroitas „Red Wings” un Čikāgas „Blackhawks” komandas, kuras uzvarēja ceturtajās spēlēs.

Stenlija kausa ieguvēji Detroitas „Red Wings” viesos ar 6:3 uzvarēja Anaheimas „Ducks”, izlīdzinot rezultātu 2-2 visā sērijā un paglābjoties no nepatīkamā rezultāta 1-3 šajā sērijā. Abu komandu sērijas līdz četrām uzvarām nākamā spēle svētdien notiks Detroitā.

„Red Wings” labā pa diviem vārtiem guva Jūhans Francens un Marians Hosa, bet pa vieniem – Mīkaels Samuelsons un Henrīks Zeterbergs. „Ducks” labā divus vārtus guva Korijs Perijs, bet vienus – Skots Nīdermaijers.

Savukārt „Blackhawks” sīvā cīņā savā laukumā pagarinājumā ar 2: tikai apspēlēja Vankūveras „Canucks”, arī izlīdzinot rezultātu sērijā 2-2. Šajā sērijā nākamā spēle jau sestdien notiks Vankūverā.

Otrā perioda devītajā minūtē Dārsijs Hordičuks vadībā izvirzīja „Canucks”, bet izlīdzinājumu „Blackhawks” panāca tikai nepilnas trīs minūtes pirms pamatlaika beigām, kad precīzs bija Martins Havlats. Savukārt uzvaras vārtus Čikāgas komandai pagarinājuma trešajā minūtē guva Endrū Lads.