Kāds Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Čikāgas "Blackhawks" fans pirmdien laimēja vienu miljonu ASV dolāru (526 tūkstošus latu), jo viņa komanda mājas spēlē guva vārtus pašā mača vidū, ziņo vietējais laikraksts "The Chicago Tribune".
Spēlē, kurā "Blackhawks" savā laukumā ar 1:4 (0:2, 1:1, 0:1) piekāpās Minesotas "Wild" vienībai, čehu uzbrucējs Martins Havlats vienīgos vārtus savas komandas labā guva brīdī, kad mača otrajā trešdaļā bija nospēlētas tieši desmit minūtes. Saskaņā ar Ilinoisas štata loterijas noteikumiem tas nozīmē, ka kāds no komandas mājas spēļu abonementa īpašniekiem laimē miljonu dolāru.

Laimīgais uzvarētājs, kura vārds tiks publiskots trešdien, Čikāgas komandas nākamās mājas spēles sākumā, jau pēc pirmdienas spēles esot saticies ar Havlatu un pateicies viņam par īstajā brīdī gūtajiem vārtiem.