Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien divu Latvijas izlases aizsargu pārstāvēto klubu duelī Filadelfijas "Flyers" bez Oskara Bārtuļa sastāvā viesos ar 3:2 (1:2, 1:0, 1:0) pieveica Kārļa Skrastiņa vienību Dalasas "Stars".

Skrastiņš nospēlēja 16:11 minūtes, divreiz meta pa pretinieku vārtiem, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

"Flyers" labā vārtus guva Saimons Ganjē, Maiks Ričardss un Skots Hartnels. "Stars" labā abus vārtus guva Stīvs Otts.

Tikmēr citā mačā pēc ilgāka laika laukumā devās Raitis Ivanāns, bet viņa komanda Losandželosas "Kings" ar 0:3 zaudēja Čikāgas "Blackhawks".

Ivanāns savā pirmajā spēlē pēc atgriešanās laukumā uzreiz izcēlās ar kautiņu. Pēdējās trešdaļas devītajā minūtē Ivanāns izkāvās ar Benu Īgeru, par ko nopelnīja 5+2 soda minūtes. Īgers saņēma piecu minūšu noraidījumu. Visā mačā Ivanāns laukumā bija vien 3:13 minūtes, bet nopelnīja deviņas soda minūtes. Abas komandas kopā šajā mačā nopelnīja 20 soda minūtes.

"Blackhawks" labā divus vārtus guva Tomašs Kopeckis, bet vienus – Trojs Brīvers.